Katrin Kenakaim – kirjaneitsist maadeavastaja


Katrini on valitud 2021 Eesti Aasta matkaja nominendiks. Läbinud 7 aastaga jalgsi Via Francigana 2200km palverännaku raja ( Itaalia, Shveits, Prantsusmaa, Inglismaa, Shotimaa ). Katrini tugevuseks on pikad kuni 40km matkapäevad järjest mitu nädalat. Rahulik ja enesekindel naine kes armu rajal ei anna aga tempot teeb alati nõrgima lüli järgi. Suudab olla väga motiveeriv.

Jordan 2019 jaanuar, Petra matkal

Matkasaapad on mitu-mitu paari ja neid saapa paare tuleb iga paari aasta tagant uuendada. Lisaks matkamisele tuleb ette ka pikemaid otsi jalgrattaga.

2015 märts Ameerikas, Red Canyon

Ameerika Ühendriikides on käidud korda kaks. 2013 Tampa-Everglades-Key West-Miami-Kissimmee 3 nädalane seiklus. 2015 LA-San Francisco-Yosemite-Death Valley-Las Vegas-Grand Canyon-San Diego pea kuu pikkune seiklus.

Katrin on abiellunud Las Vegases.

Island 2020 jaanuar

Katrinil meeldivad väga soojad ilmad ja soe kliima. 35C on tema jaoks mõnus ja hea olemine. 40C juures on veidi soe juba. Hoolimata vägagi erilisest külmast kliimast kuulub Island tema lemmikmaade hulka.

Evergladsi rahvuspark 2013
Itaalias suvel 2020

Oma seiklustel kasutab Katrin võimalikult palju ühistransporti ja teada olevalt ei ole kunagi kasutanud ühegi reisibüroo teenuseid. ‘

Sloveenias Tatjana juures 2021 september

Kõige paremini tunneb Katrin Sloveeniat. Selle maa on ta käinud aastae jooksul risti-rästi läbi. Turninud kaljudel, matkanud mägedes, vallutanud tippe. Olnud rohkem kui sajale eestlasele Sloveenias reisikorraldajaks, matkajuhiks, giidiks.

Katrin teab Sloveeniast kõike!

2020 KRNi mäe tipus

Koos tütre Della ja abikaasa Ragnariga KRNi mäe tipus 2020 suvel.

Reisinud, rännanud, matkanud aastate jooksul 35 riigis ( seisuga 2022 sügis ).


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga