Sloveenia – Veneetsia

PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI!

Võid asuda ükskõik kus ja tulla ise Sloveeniasse või organiseerime, et saaksid mõnusalt otse Sloveeniasse (bussiga või lennukiga). Ringreis Sloveenia-Veneetsia toimuvad peamiselt kevadel, suvel ja sügisel – vastavalt sinu vajadusele või vabale ajale. Kohapealsed professionaalsed giidid omavad suuri teadmisi Sloveenia elust-olust, ajaloost kui tänapäevast.

Kirjeldus: Sloveenias on hinnatud maailmas oma looduse ilu poolest, on nimetatud Euroopa adrenaliinikeskuseks ning matkajate paradiisiks.

Sloveenia-Veneetsia sisaldab: kestvus 10 päeva, organiseeritud transporti Tallinn-Sloveenia (buss ja/või lennuk), ööbimised, kõik eritasud (vinjetid, kiirteemaksud, lõppkoristus, rongipiletid, praamipileti jm), hommikusöögid, kohaliku giidi teenus, ekskursioonid looduses.

Omaosalustasu ei sisalda: kindlustust , lõuna-ja õhtusööke.
Eraldi tasu eest: aktiivsed tegevused: rafting, kanjoning, zipline, kaljuseinal ronimine, gondlisõit.

Omaosalustasu: 1800€ inimene koos transpordiga Tallinn-Sloveenia-Tallinn ning  kehtib kui grupi suurus on minimaalselt 6 osalejat.
Omaosalustasu äraütlemise/tühistamise korral tagastatakse sellisel ulatusel, mis on järgi jäänud tehtud kulutuste ulatuses (nt lennupiletid, mida tühistada ei saa, eelbroneeringud majutustele jne on tehtud enne äraütlemist/tühistamist).

Sobib inimestele/sõpruskondadele kes on keskmiselt aktiivsemad, loodushuvilistele, reisihuvilistele.

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu