Sloveenia veininädal

PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI!

Vein, sumedad õhtud, kaunis loodus – kõik mida vajad nautimiseks, ikka vastavalt sinu vajadusele või vabale ajale. Kohapealsed professionaalsed giidid omavad suuri teadmisi Sloveenia elust-olust, ajaloost kui tänapäevast ning üks mõnus nautlemine on garanteeritud.

Veininädal sisaldab: kestvus 7 päeva, organiseeritud transporti lennuk + buss kohapeal, 7-ööd majutust, kõiki makse: vinjetid, turismimaks, koristusmaks jm, kohaliku eestikeelse giidi teenus. Käime: termaalbasseinides, koobastes, vanalinnades, vaatame üle rannikuala.
Koolitus: osaleme veinikeldri veinikoolitusel/ degusteerimisel. Lisaks veinikeldri külastus. Hinnas.
Ei sisalda: kindlustust, lõuna-ja õhtusööke
Eraldi tasu eest: aktiivsed tegevused: jahisõit, kelgutamine, lendamine, suusatamine, golf jm.

Omaosalustasu:  1800€ inimene –  kehtib kui grupi suurus on minimaalselt 6 osalejat.  Omaosalustasu äraütlemise/tühistamise korral tagastatakse sellisel ulatusel, mis on järgi jäänud tehtud kulutuste ulatuses (nt lennupiletid, mida tühistada ei saa, eelbroneeringud majutustele jne on tehtud enne äraütlemist/tühistamist).

Veininädal sobib inimestele/sõpruskondadele kes on veinihuvilised, arhitektuuri ja kultuurihuvilised.

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu

NB! Veininädala bussitransport Tallinnast peab arvestama ajakulu lisaks 2 päeva minekuks ja 3 päeva tagasi, mis teeb veininädala pikkuseks minimaalselt 12 päeva ning hinnale lisandub lisaööde hind.