Sloveenia mäed

PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI!

Võid asuda ükskõik kus ja tulla ise Sloveeniasse või organiseerime, et saaksid mõnusalt otse mägedesse (bussiga või lennukiga). Mägimatkad toimuvad peamiselt kevadel, suvel ja sügisel – vastavalt sinu vajadusele või vabale ajale. Kohapealsed professionaalsed giidid omavad suuri teadmisi Sloveenia elust-olust, ajaloost kui tänapäevast.

Kirjeldus: Sloveenias on üle 10 000 km tähistatud matkaradu ning matkarajad on imelised. Pull Punt pakub võimalust tutvuda matkaradadega ning nautida mägiradu. Samuti põnevaid elamusi pakuvad ajaloolised matkarajad ning vaatamisväärsused.

Mägimatk sisaldab: kestvus 10 päeva, organiseeritud transporti Tallinn-Sloveenia (buss ja/või lennuk), 2-ööd mägimaja ööbimist, kolm päeva mägimatk koos giidiga (keskmine raskusaste), kõik eritasud (vinjetid, kiirteemaksud, lõppkoristus, rongipiletid jm),  , hommikusöögid, v.a mägimaja 2 hommikut, kohaliku eestikeelse giidi teenus kogu matka vältel,  ekskursioonid (looduslik kuristik, mägijärved, ajaloolised loodusrajamatkad).

Mägimatk ei sisalda: kindlustust , lõuna-ja õhtusööke.
Eraldi tasu eest: aktiivsed tegevused: rafting, kanjoning, zipline, kaljuseinal ronimine, gondlisõit.

Omaosalustasu: 1500€ inimene koos transpordiga Tallinn-Sloveenia-Tallinn ning  kehtib kui grupi suurus on minimaalselt 6 osalejat.
Omaosalustasu äraütlemise/tühistamise korral tagastatakse sellisel ulatusel, mis on järgi jäänud tehtud kulutuste ulatuses (nt lennupiletid, mida tühistada ei saa, eelbroneeringud majutustele jne on tehtud enne äraütlemist/tühistamist).

Mägimatk sobib inimestele/sõpruskondadele kes on keskmiselt aktiivsemad, loodushuvilistele, reisihuvilistele.

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu