Sloveenia ilu ja loodus

PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI!

Võid asuda ükskõik kus ja tulla ise Sloveeniasse või organiseerime, et saaksid mõnusalt otse Sloveeniasse (bussiga või lennukiga). Ringreis Sloveenias toimuvad peamiselt kevadel, suvel ja sügisel – vastavalt sinu vajadusele või vabale ajale. Kohapealsed professionaalsed giidid omavad suuri teadmisi Sloveenia elust-olust, ajaloost kui tänapäevast.

Kirjeldus: Sloveenias on hinnatud maailmas oma looduse ilu poolest, on nimetatud Euroopa adrenaliinikeskuseks ning matkajate paradiisiks. Vaatame Sloveenia kaunimaid paiku, põnevaid sihtkohti, mida külastavad peamiselt sloveenid ise. Näeme Sloveeniat hoopis kohalike silmade läbi, maitseme ehedaid Sloveenia sööke.

Sloveenia sisaldab: kestvus 10 päeva, organiseeritud transporti Tallinn-Sloveenia (buss ja/või lennuk), ööbimised, kõik eritasud (vinjetid, kiirteemaksud, lõppkoristus, rongipiletid jm), hommikusöögid, kohaliku giidi teenus, ekskursioonid looduses.

Omaosalustasu ei sisalda: kindlustust , lõuna-ja õhtusööke.
Eraldi tasu eest: aktiivsed tegevused: rafting, kanjoning, zipline, kaljuseinal ronimine, gondlisõit.

Omaosalustasu: 1500€ inimene koos transpordiga Tallinn-Sloveenia-Tallinn ning  kehtib kui grupi suurus on minimaalselt 6 osalejat.
Omaosalustasu äraütlemise/tühistamise korral tagastatakse sellisel ulatusel, mis on järgi jäänud tehtud kulutuste ulatuses (nt lennupiletid, mida tühistada ei saa, eelbroneeringud majutustele jne on tehtud enne äraütlemist/tühistamist).

Sobib inimestele/sõpruskondadele kes on keskmiselt aktiivsemad, loodushuvilistele, reisihuvilistele.

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu