Poola, pikk nädalavahetus

PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI!

Väga mitmekülgne ja huvitav Poola on järjest populaarsem ning tore on veeta üks pikem nädalavahetus just seal.

Nädalalõpp Poolas sisaldab: organiseeritud transport (buss) Tallinn-Poola-Tallinn, 3-ööd majutust, vanalinna külastamine, rahvuspargi külastus

Reisikava: neljapäeva õhtul saabumine Suwalki vanalinna, ööbimine vanalinna hotellis, vaba aeg. Reedel Suwalki ja/või Bialystock ostlemine, ööbimine hotellis. Laupäev hommikul sõit Wigri rahvusparki (järved, loodus, jalgrattaga saab sõita jm) ning ööbimine rahvuspargi alal hotellis. Pühapäeva varahommikul start koju. Enne lõunat peatus Leedu  Panevesize turul. Tallinna jõuab transport õhtul.

Hind ei sisalda: kindlustust, lõuna- ja õhtusööke 

Omaosalus: 349€ inimene, nädalalõpp Poola hind kehtib kui grupi suurus on minimaalselt 6 osalejat. Omaosalustasu äraütlemise/tühistamise korral tagastatakse sellisel ulatusel, mis on järgi jäänud tehtud kulutuste ulatuses (nt eelbroneeringud majutustele jne on tehtud enne äraütlemist/tühistamist).

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu

Lisaks on võimalik teha ka pikemaid seiklusi Poolas ja külastada Euroopa suurimat veekeskust. Hind kujuneb vastavalt ööbimiste arvu kui ka reisipikkuse ja osalejate arvu arvestades.