Suurima veinikeldri VinaKoperi veinid on lõpuks ka Eestis. Pakume võimaluse tutvuda Aadria mere ääres, suurima Sloveenia veinikeldri veinidega. Olles ühteaegu hariva suunitlusega ning samas meelelahutuslikult meeleolukad, pakkudes alati erinevaid veine degusteerimiseks. Nii sobib üritus ideaalselt mõne tähtpäeva tähistamiseks või ka lihtsalt sõpradega aja veetmiseks.

Kestvus: meie veiniõhtu kestus on 2 tundi, kuid alati saame kokku leppida täpsemalt, selleks võta meiega ühendust! 
Osalejad:  minimaalne osalejate arv 6 ning maksimaalne 12 inimest.
Toimumiskoht: veinidega tutvume VinaKoperi veinide esinduses, Paldiski mnt 29, Tallinn. Palume tulla kohale  10-15 minutit enne üritust.
Hind: 18 eurot inimene 
Broneerimine:  kirjuta oma soovist  võimalikult vara ette ja mitte hiljem 2 nädalat enne ürituse algust. Üritus toimub kui arve on tasutud.

Sloveenia vahuveinid koos erinevate suupistetega

 Võime uhkusega kinnitada, et Sloveenia vahuveinid on avastamist väärt. Pakume alustuseks kuiva vahuveini, jätkame vahuveiniga Marine Brut, roosa vahuvein seejärel, kindlasti maitseme ka klassikalist vahuveini ja õhtu lõpetame magusa  mulliga. Sloveenia vahuveinid on maailmas gurmaanide lemmikud seega pakume kõrvale alati head ampsamiseks, et mõista vahuveinide sillerdavat mänglust koos toiduga.Email again: