Maire "Ellujäämispakike" sisaldab

  • Salaami 500-600g
  • Sidrunimahl 0,25l
  • Ürgnisu/spelta tagitalle 250g
  • Peedimahl 0,7l
  • Liha ja ubade hautis Boranja 400g


Saatmine Eesti siseselt: TASUTA!

Märgi tasumisel saateviisiks Eripakkumise tasuta tarne!

Salaami Pfefferstollen: Pakike sisaldab umbes 500-600grammi. Salaami on vürtsikas väljastpoolt ning sisemus peenelt aromaatne.
Pfefferstolleni tootmiseks kasutatakse ainult valitud sea- ja veiseliha. Valmistamisel ja maitsestamisel kulub aega kuu, et lõplikult kujuneks aroom ja Pfefferstolleni iseloomulik kuju/välimus.

Sidrunimahl 0,25l: Värskel pressitud 10st Hispania sidrunist lisab mitmesugustele salatitele happesust ja värskust. Mahla saab kasutada ka limonaadi, värskendavate kokteilide või tee valmistamiseks külmadel talvepäevadel. Hea lonks tervise parandamiseks. 

Ürgnisu/spelta tagitalle:  
Speltajahust tagitalle on madala rasvasisaldusega ja samuti madala energiasisaldusega pasta. Mõõdukal kuumusel lase spelta tagitalle valmida 5 minutit ning lisa valminud pastale oma lemmikakaste.

Peedimahl 0,7l : 100% peedimahl , sidrunhape. Hinnatud toode, kasulik tervisesportlastele ning väga hea maitsega ( ei ole mudamaitset). Enne tarvitamist loksutada, avatuna tarvitada 3 päeva jooksul. Soovituslik kogus klaas päevas.

Boranja 400g : Oa, liha ning sibula hautis on rahvusköögist pärit ning tugineb pikkadel traditsioonidel.  Pärineb Serbia köögist ning on vana rahvuslik toit Balkani maadel. Valmis toit- soojenda ja söö!

Head isu!

Lisa ostukorvi15,90 €