Öised matkad

Öösel on maailm teistsugune. Öösel matkamine annab võimaluse igapäevast väljuda, olla reaalsusest eemal sest öösel on asjad salapärased ja vahel ka hirmutavad. Öösel märkame ja kuuleme hoopis teisiti ja jalgsi läbi metsa minnes tajud kõiki oma tundeid, emotsioone. Öösel metsarajal oled iseendaga ning sa ei saa peitu pugeda.

Kirjeldus: kohtudes kokkulepitud paigas, matkame metsa ning naudime öiseid hääli. Oma rännakul satume peale metsa ka hoolitsetud pargialale, kuulame jõe vulinat ning suundume kabeli juurde. Vaatame öösel merd ja kui veab ka tähistaevast või virmalisi. Teeme ühiselt pisikese lõkke, joome-sööme kaasavõetud ning naudime öiseid helisid. Seejärel lähme jälle metsarajale kuni jõuame alguspunkti.

Matka pikkus: 15-20km, riietuda kihiliselt, seljakotti miskit snäkki/sööki, joogiks vett (külmemal ajal sooja teed termosega), jalga matkasaapad (suvisel ajal sobivad ka spordijalatsid)

Ajakava: aastaringi. Matkapikkus ajaliselt keskmiselt 2,5-3,5 tundi ning algusaeg vastavalt kokkuleppele.

Omaosalustasu: 25€ inimene, hind sisaldab giiditeenust, väikest energia-ampsu ja jooki. Matk toimub kui osalejaid on vähemalt 6 inimest.

Võta ühendust: pullpunt@pullpunt.eu