Iga algus algab algusest.
Ühest sammust saab pikk teekond, millel teinekord polegi ehk lõppu. Just niisamuti on meie sünd saanud alguse sõprusest ja armastusest.
Teame, et südamega tehtud asjad on jäädavad. Nii ka meie soov pakkuda parimat ja loomulikult läbi traditsioonide ja maitsete.
Pildil olev mägi on Mangart mis on Sloveenias Julia Alpides kõrguselt kolmas mägi 2679m. See on üks Pull Pundi lemmik mägedest. Ikka ja alati päikelisem pool Alpidest.

I Feel Sloveenia

Sügis on ilus, eriti kui pilve vahelt päike oma kuldkollaseid kiiri maale saadab ja sügisvärvides puudele veelgi erksamaid toone maalib. Oleme olnud ikka tegusad ja teinekord  on sotsiaalmeedia seetõttu kannatanud, ei tähenda, et me ei tegutseks.

12. oktoobril oli osake Sloveeniat Raplas, LaCopita vinoteegis, kus maitsesime Sloveenia põnevaid maitseid ning rääkisime maapealse paradiisi võludest. Aitäh kutsumast ja alati valmis uuteks väljakutseteks!

Sloveenia on roheline, aktiivne ja tervislik. Ilus roheline südameke keset Euroopat. Sloveenid väga hoiavad enda riiki ning ennast samuti. Mis on uhkem kui armastada oma kodumaad? Oleme näinud kohalikke noori kes  alpilehmakarjast särasilmi pajatavad ja endatehtud juustu uhkusega esitlevad.

Üle 10 aasta oleme oma südame Sloveeniale kinkinud ja armastusest söögitegemise vastu on olnud loomulik samm, et tahame pakkuda parimad tooteid Sloveeniast. Sest toidukultuur on üks suur osa maade ja rahvaste rahvusköökide ja kulinaaria avastamisel ja tundmaõppimisel. Toit on alati tähtis osa reisikogemustest. Nii arvame meie ja me oleme omamoodi. Mitte tüüpiline turismibüroo vaid tükike ehedat Sloveeniat siinsamas Tallinnas, Paldiski maanteel, kus pakume võimalust täitsa tasuta kohapeal avastada vaatamisväärsusi.  Kuulda nõuandeid, retsepte ja saada kaasa materjale ning kaasa osta selle riigi parimaid tooteid ja huvitavaid maitseid, et Sloveenia siinsamas ikka tegutseda saaks.

I feel sLOVEenia

www.pullpunt.ee 

Loe lisaks

Medalisadu Rahvusvahelisel Põllumajandus messilt!

Rahvusvahelisel põllumajandusmessil on Gea toiduõlid saavutanud
2017 - toiduõli kategooria - KULDMEDAL mustristiköömneõli 2016 - toiduõli kategooria - KULDMEDAL kookosõli, külmpressitud• 2015 - toidurasvade kategooria - KULDMEDAL rapsiseemneõli• 2013 - toiduõli kategooria - KULDMEDAL kreekapähkliõli• 2012 - toiduõli kategooria - HÕBEMEDAL GEA kanepiseemneõli • 2011 - ekstra neitsioliiviõlide kategooria – KULDMEDAL GEA ekstra neitsioliiviõli • 2010 - kõrvitsaõli kategooria - KULDMEDAL GEA Štajersko Prekmursko kõrvitsaseemneõli
Loe lisaks

Sloveenia, Itaalia, Horvaatia reis

Ei teagi kui mitu korda me oleme erinevatel aegadel, erinevate seltskondadega külastanud. Sloveenia on aktiivse puhkaja sihtkoht ja nii oleme proovinud ära raftingu. Triglavi mägi on vallutatud, Krn ja Mangart samuti. Lisaks romantilised linnad ja põnevad maakohad. Sloveenia on Sloveenia!
Loe lisaks

Turismimessil 2016

Käidud- tehtud. Pealaval sõnagi võetud. Oli tore vaheldus ning loodame, et paljud meist leiavad ikka ja jälle tee Sloveeniasse. Meie armastame seda imekaunist maad!
Loe lisaks

Gea õlitootja

Gea kvaliteetsed õlid on tuntud kogu maailmas ning meil on tore kuuluda maailma! Toitu tervislikult, kasuta vaid kvaliteeti!
Loe lisaks

Keila jõel rattaralli 12.mai 2012

Kuigi meile meeldiks kogu aeg reisida, pole see paraku alati võimalik. Siis tuleb teha kodus miskit ägedat ja nii saame öelda, et Keila jõel jalgratasega sõita on kogemus omaette. Ja kui peaksid jääma jalgrattaga kinni ja kuu hakkab paistma - siis on tuleb mängu kogu seltskonna koostöö.
Loe lisaks

Sloveenias säilitatakse juurvilju just nii!

On olemas ägedad plastpotid, millel renn küljes kuhu hiljem kaan peale pannakse ja renn veega täidetakse. Sees aga kerges äädikas terved juurviljad säilima jäetakse. Ja sügavas talves on nii hea krõmpsuvaid juurvilju süüa! Mõnus idee säilitamiseks!

Loe lisaks