Kalimera! Kreeka nädal ja parimad maitsed Tallinna Kaubamajas!

Teisipäeval 3.detsember algusega kell 16.45 on Tallinna Kaubamaja Maailma maitsete osas võimalik maitsta Kanakise, Kalamata piirkonna parimat bio oliivõli, käsitööna valminud granaatõunast balsamikreemi!
Mis on mis ja miks on mis?
Kreeka, Kalamata piirkonnast pärit Kanakis on pereettevõte, kus toodetakse kvaliteetseid tooteid üle maailma, vastavalt tellimisele ning eelkõige kasutavad Kanakais tooteid parimad tipprestoranid) ja tänu Terjele kes Kreekas Kanakises „silma peal hoiab“ on meiegi valikusse tipptooted jõudnud.
  • Kalamata „Bio Green Extra Virgin Olive Oil Agoureleo“ 0,2% on mehhaaniliselt pressitud FILTREERIMATA ekstra neitsioliivõli, mis on saadud spetsiaalsest oliivisordist. Oliivid korjatakse ja pressitakse enne täielikku küpsemist ehk rohelise vilja staadiumis ning kasutatakse tavaliselt väiksemaid vilju. Oliivõli värvus ulatub säravrohelisest rohekaskollaseni ning on maitselt pigem mõrkjam ja vürtsikam. Alati lisatakse villitavasse pudelisse oliivoks ning see oliivõli on hägune. Enne kasutamist loksutada, et sete seguneks oliivõliga korralikult.
Oliivõli madal happesus 0,2% ja kõrge antioksüdantide sisaldus on just see, mis muudab selle oliivõli eriti väärtuslikuks.
Seda õli toodetakse vaid piiratud kogus iga aasta!

ERIPAKKUMINE „Agoureleo“ õlile kuni 21.12

E-poest tehtud tellimustele (Agoureleo oliivõlile) on kuni jõuludeni lausa -20%

Enne tasumist (lahter kupong) sisesta märksõna “kalimera” ja nii saad parima Bio oliivõli väga hea hinnaga, lausa – 20%. Kingiidee, milline!


  • Kalamata granaatõuna balsamikreem on teine imeline toode, mida võimalik Kalamata piirkonnast endale osta. Kreemjas kreem sobib imeliselt salatitele, juustule. Ka kanaga on granaatõunakreem maitsev. Granaatõunakreemi saab kasutada suhkru, soola ja pipra asemel. Maitsev ja kasulik kreem valmistatakse käsitööna ning sisaldab ehedat granaatõuna. Karamelline värv on saadud kuumutamise teel, mis tekib viinamarjast ja granaatõunast.

Tule Tallinna Kaubamajja homme 3.12 degusteerima! Tüdrukud ootavad alates kell 16.45!