Tšernobõli ekskursioonid

Tšernobõli ekskursioonide korraldaja ametlik koostööpartner Pull Punt võimaldab lihtsalt ja usaldusväärselt osta pilet Tšernobõli ekskursioonile. 

TUURID

26.04.2021

Läbi meie on nüüd võimalik broneerida Chernobyli tuur Kui soovid võtta ette vähe ekstreemsema seikluse ette Ukrainas ja külastada Chernobyli ja Pripjati + Duga radarijaama siis võid meile kirjutada .  Saame sulle  sobivaks kuupäevaks korraldada piletid ühe, kahe või kolmepäevasele tripile.  Seiklus algab Maidanilt.  Küsi lisa ragnar@efood.ee

EKSKURSIOONID ON TÄNA VEEL PEATATUD KUNI VIIRUSEPUHANGU LÕPUNI või kuni taastub täielikult Tallinn Kiive lennuühendus ja on piirangute aeg läbi. Seni palume kannatust!

Tšernobõli tuumajaama eraldustsoon on vabaks läbipääsuks keelatud territoorium. Huvi Tšernobõli tragöödia ja keelutsooni vastu on suur ning igal aastal tuleb sinna üha rohkem inimesi. Tšernobõli linn on praegu elamiskõlbmatu. Seal asub eraldustsooni administratiivkeskus, kus elab ajutiselt administratsiooni ja seda teenindavate firmade personal. Alaliselt seal inimesi ei ela ning erikorraldajatega pääseb territooriumile.

Kirjeldus: ekskursioon Tšernobõli algab kell 8.00 kokkulepitud väljasõidupunktis (täpsem info osalejatele). Toimub passide, riietuskoodide jne kontroll. Sõit piirikontrolli kestab kaks tundi, mille ajal näitame dokumentaalfilmi Tšernobõli kohta. Giid tutvustab mahajäetud külasid ning teeb lühikese kokkuvõtte keelutsoonis haldusjaotuse, ohtlike jäätmete ultiliseerimise jms kohta. Iga osaleja kirjutab alla lepingule, mis on kehtestatud kui külastate keelutsooni. Kahes piirikontrollis toimub dokumentide kontroll ning iga osaleja saab kaasa riikliku kiirgusmõõtja + gps (andmete koguja, ilma digitaalse näidikuta. NB. Dosimeetri saab eraldi tellida)

Peale Tšernobõli külastatakse ka Pripjati kummituslinna ja ka radarit Duga 3. Tšernobõlist lahkudes toimub mõlemas piirikontrollis kohustuslik kiirguskontroll. 

Ekskursioon* sisaldab:

 • edasi-tagasi sõit Kiiev-Tšernobõl-Kiiev, kokku kestvus 8.00 – 19.00/19.30
 • ekskursioon Tšernobõli, kummituslinna Pripjat, radar Duga3
 • giidi teenus
 • lõunasöök – võimalik saada ka vaid taimetoitu
 • kiirgusekontroll mõlemas piiripunktis

* Ekskursioone saab tellida ühe- ja mitmepäevaseid (koos majutusega), privaat-ekskursioonina ka venekeelne
* Mitmepäevane ekskursioon – juhul kui ööbimine toimub tsoonis asuvas hotellis, on alates kella 20.00 täielik liikumiskeeld hommikuni.  
* Mitmepäevane ekskursioon – ööbimine 5km enne tsooni maamajas järvekaldal (49 eur/  kahene tuba) 

Hind: 90€ inimene  (ühepäevane ekskursioon)

Hind: alates 275€ inimene (kahepäevane ekskursioon,) 

Vajalik: pass (kehtivusaeg peaks olema vähemalt pool aastat), edastada meile passist koopia

6 kommentaari “Tšernobõli ekskursioonid

 1. Tšernobõli ekskursioon oli hästi korraldatud. Giid oli asjalik ning sain palju infot nii Tšernobõli, Pripjati kui ka Duga radarijaama kohta. Toitlustus on maitsev ning reisikaaslased bussis toredad. Soovitan igaljuhul kui kahtled.

  Meeldib

 2. Käidud, tehtud. Kogu asjaajamine kiiduväärt. Kohapeal kõik toimis ja saime suurepärase ülevaate. Võime julgelt soovitada. Käidudgrupp

  Meeldib

 3. Täname. Kõik sujus ja tuur oli hästi organiseeritud. Kui on soov külastada siis peale otsinguid vist ainus firma eestis kus saab asju otse tuuriga asju ajada. Kõik oli korrektne ja usaldusväärne.

  Meeldib

 4. Sügisel sai käidud ja rahule jäädud. Sujus hästi ning hea, et oldi arvestatud sellega, et meie hulgas oli taimetoidu soovijaid ning kohapeal oli täitsa erimenüü.

  Vastus 29. jaanuar 2020 Aitäh kõigile tagasiside eest ning oleme rõõmsad!

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s